Firma Ozonatory Ekotech – kim jesteśmy?

Firma Ozonatory Ekotech Waldemar Rajski jest nową firmą na rynku ozonu. Wywodzi się jednakże z firmy Cywilna Spółka Inżynierska EKOTECH (w skrócie C.S.I. EKOTECH) działającej od roku 1998, której wspólnikiem był Waldemar Rajski. Firma dostarcza na polski rynek ozonatory – profesjonalne maszyny do ozonowania, wykorzystywane zarówno w sektorze przemysłu, jak i w usługach. Produkcja ozonu z wykorzystaniem naszych urządzeń odbywa się w sposób całkowicie bezpieczny i w pełni profesjonalny.

Wieloletnie doświadczenie

W roku 2008 firma C.S.I. EKOTECH wyprodukowała pierwszy generator ozonu i działając do końca czerwca 2016, produkowała ozonatory o szerokim zakresie zastosowania i wydajności ozonu. Waldemar Rajski jest współautorem konstrukcji wszystkich urządzeń firmy C.S.I. EKOTECH i w 99% wykonawcą montażu ozonatorów. Firma OZONATORY EKOTECH to doświadczony producent ozonatorów, będący kontynuacją działalności właściciela w branży urządzeń i zastosowania ozonu.

Komponent
Narzędzia

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W ciągu wielu lat działalności zyskaliśmy opinię sumiennego i kompetentnego partnera w interesach. Wysoka jakość, solidność i terminowość to filary naszej codziennej pracy. Dzięki takiemu podejściu cieszymy się zaufaniem wielu przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Z przyjemnością nawiązujemy współpracę z nowymi Klientami, zapewniając im:
• Indywidualne podejście
Niezależnie od szczegółów czy skali zamówienia mogą Państwo liczyć na nasze pełne zaangażowanie i otwartość na specjalne życzenia.
• Profesjonalne doradztwo
W naszej firmie pracują fachowcy o szerokiej wiedzy. Z przyjemnością doradzą Państwu w wyborze odpowiednich urządzeń, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i oczekiwania.
• Szybką i sprawną realizację zamówienia
Dotrzymujemy umówionych terminów. Jesteśmy rzetelną firmą, która zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

Referencje

Współpracowaliśmy z wieloma firmami oraz instytucjami.