Ozonatory kubatorowe

Wszystkim naszym klientom, którzy cenią sobie wysoką jakość i profesjonalizm, firma Ozonatory Ekotech proponuje szeroką ofertę ozonatorów kubaturowych. To niezwykle solidne i funkcjonalne urządzenia do ozonowania. Ozonatory kubaturowe sprawdzają się w wielu dziedzinach medycyny, służą do dezynfekcji pomieszczeń, mają także zastosowanie w walce z bakteriami i grzybami. Wykorzystanie ozonatorów kubaturowych od firmy Ozonatory Ekotech stanowi gwarancję doskonałego ozonowania w każdym pomieszczeniu.


Produkty


Ozonator K-1 Hotelowy

Ozonator K1 doskonale sprawdza się w hotelach i pomieszczeniach użytkowych o komercyjnym zastosowaniu. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba profesjonalnej dezynfekcji oraz szybkiej i trwałej metody na pozbycie się pleśni i wilgoci, ozonator K1 od firmy Ozonatory Ekotech zda swój egzamin na szóstkę.


Ozonator K-2

Jeśli poszukujesz urządzenia do półprofesjonalnego ozonowania pomieszczeń o kubaturze do 400 m3, ozonator kubaturowy K2 sprawdzi się świetnie, zapewniając wysoki standard i skuteczność użytkowania. Idealny do ozonowania klimatyzatorów, wentylatorów, lodówek i zamrażarek.