Ozonatory ciśnieniowe

Ozonatory ciśnieniowe pozwalają na przeprowadzanie szerokiego spektrum czynności związanych z ozonowaniem pomieszczeń, począwszy od leczenia chorób i dolegliwości skóry, poprzez ozonowanie klimatyzacji stacjonarnej i samochodowej, aż po ozonowanie mebli, szaf i trudno dostępnych miejsc. Firma Ozonatory Ekotech proponuje swoim klientom szeroki asortyment ozonatorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie wątpliwości i pytań służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru urządzeń do ozonowania.


Produkty


Ozonator P1 MED

Ozonator P1 MED

Ozonator K1 doskonale sprawdza się w hotelach i pomieszczeniach użytkowych o komercyjnym zastosowaniu. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba profesjonalnej dezynfekcji oraz szybkiej i trwałej metody na pozbycie się pleśni i wilgoci, ozonator K1 od firmy Ozonatory Ekotech zda swój egzamin na szóstkę.


Ozonator P2 LABMED

Ozonator P2 LABMED

Na szczególną uwagę zasługuje wysoka wydajność ozonatora P2 LABMED. Urządzenie jest w stanie wyprodukować nawet 15 gramów ozonu na godzinę, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o dużej kubaturze, gdzie niezbędna jest aplikacja ozonu w oddaleniu od urządzenia. Ozonator P2 znajduje zastosowanie tam, gdzie w grę wchodzi ozonowanie płynów.


Ozonator P3 MTECH

Ozonator P3 MTECH

Ozonator P3 został stworzony z myślą o ozonowaniu zbiorników wodnych o kubaturze do 200 m3. Urządzenie jest w stanie wyprodukować od 10 do 18 gramów ozonu przez godzinę. Zastosowanie: ozonowanie wody w basenach kąpielowych, oczkach wodnych oraz zbiornikach zarybionych. Doskonale sprawdza się również przy ozonowaniu pomieszczeń.


Ozonator P4 TECH

Ozonator P4 TECH

Ozonator P4 dedykowany jest dla profesjonalnych urządzeń, takich jak wytwornice wody ozonowanej i innych cieczy. Urządzenie ozonuje reaktory chemiczne. Umożliwia profesjonalne ozonowanie płynów i gazów.