O FIRMIE

Firma OZONATORY EKOTECH Waldemar Rajski jest nową firmą na rynku ozonu. Wywodzi się jednakże z firmy Cywilna Spółka Inżynierska EKOTECH (w skrócie C.S.I. EKOTECH) działającej od roku 1998, której wspólnikiem był Waldemar Rajski. Firma dostarcza na polski rynek ozonatory – profesjonalne maszyny do ozonowania, wykorzystywane zarówno w sektorze przemysłu, jak i w usługach. Produkcja ozonu z wykorzystaniem naszych ozonatorów odbywa się w sposób całkowicie bezpieczny i pełni profesjonalny.


W roku 2008 firma C.S.I. EKOTECH wyprodukowała pierwszy generator ozonu i działając do końca czerwca 2016, produkowała ozonatory o szerokim zakresie zastosowania i wydajności ozonu.


Waldemar Rajski jest współautorem konstrukcji wszystkich urządzeń firmy C.S.I. EKOTECH i w 99% wykonawcą montażu ozonatorów.


Firma OZONATORY EKOTECH to doświadczony producent ozonatorów, będący kontynuacją działalności właściciela w branży urządzeń i zastosowania ozonu, zaś spółka C.S.I. EKOTECH zostanie rozwiązana do końca 2016 roku.


Mgr inż. Waldemar Rajski - Absolwent Politechniki Łódzkiej, Wydziału Chemicznego, specjalizacja Chemia i Technologia Wody i Ścieków. Posiada uprawnienia instalacyjne i projektowe oraz energetyczne i elektryczne. Praktyka w branży instalacyjnej, serwisowej i wykonawczej.