Wytwornice i generatory ozonu

Profesjonalne wytwornice ozonu to urządzenia, które posiadają niezwykle szerokie zastosowanie we współczesnym przemyśle, sektorze usług oraz wielu dziedzinach naszego codziennego życia. Biorąc pod uwagę liczne zalety ozonu i pozytywny wpływ tego gazu na rozmaite procesy, firmy zajmujące się produkcją maszyn do ozonowania dostarczają na rynek wysokiej jakości ozonatory przemysłowe i urządzenia do ozonowania. Firma Ozonatory Ekotech również oferuje swoim klientom bogaty asortyment maszyn do ozonowania. W naszej propozycji znajdą Państwo dwa najpopularniejsze rodzaje ozonatorów:

Dbamy o to, aby każdy nasz produkt spełniał oczekiwania naszych klientów, dlatego zarówno nasze ozonatory, jak i inne urządzenia do ozonowania konstruowane są w sposób, który łączy niezawodność, bezpieczeństwo użytkowania i najwyższą jakość.


Ozonatory kubaturowe

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości oferowanych przez nasz produktów, firma Ozonatory Ekotech proponuje profesjonalne ozonatory kubaturowe, które doskonale sprawdzają się w amatorskiej i profesjonalnej dezynfekcji, zwalczaniu grzybów i wilgoci oraz bakterii. Każdy ozonator przestrzenny z oferty firmy Ozonatory Ekotech stanowi gwarancję najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.


Ozonatory ciśnieniowe

Naszym klientom polecamy wysokiej klasy ozonatory ciśnieniowe typu P. Znajdują one zastosowanie w medycynie, zwłaszcza w dermatologii czy alergologii. Ozonator ciśnieniowy świetnie sprawdza się także w dezynfekcji oraz odgrzybianiu klimatyzacji samochodowej. Profesjonalne wykonanie sprawia, że każde urządzenie do ozonowania z oferty firmy Ozonatory Ekotech daje pewność długoletniej eksploatacji na najwyższym poziomie.